Somfy TaHoma a Apple HomeKit

Váš domov

kdekoľvek a kedykoľvek

 

Ako to funguje?

Po pripojení k boxu TaHoma možno vaše tienenie kompatibilný s HomeKit priamo ovládať hlasom cez Siri. Je tiež prístupný a ovládateľný z akéhokoľvek zariadenia Apple (iPhone, iPad, Watch, HomePod, Mac atď.) Prostredníctvom aplikácie Apple Home (Domácnosť).

Hlavnou výhodou je možnosť používať ekosystém Apple ku správe vášho tienenie. Ovládajte vaše tienenie hlasom pomocou Siri alebo napríklad senzormi kompatibilnými s HomeKit.
Ak máte doma Apple HomePod, Apple TV alebo iPad môžete si užiť ovládanie odkiaľkoľvek rovnako ako s našou aplikáciou TaHoma.

 

HomeKit a kompatibilné vybavenie Somfy

Pre integráciu tienenie Somfy do HomeKit je potrebný TaHoma Premium.
Podporované sú iba motory s protokolom io-homecontrol®, lebo spoločnosť Apple certifikuje iba produkty so spätnou väzbou.

Príklady použitia

Naše tienenie môžete ovládať jednoducho pomocou hlasových príkazov. Napríklad keď sa prebudíte, stačí povedať “Hey Siri, open spálne” a privítajú vás slnečné lúče, ktoré začnú pomaly prenikať do miestnosti.Využiť môžete aj zapojenie tienenia do scén ako “Odchod z domu”, “Príchod domov” a ďalšie. Pokiaľ si do predsiene pridáte treba našu interiérovú kameru, môžete tieto scény automatizovať.

UŠETRÍTE ČAS

Nestrácajte čas hľadaním chytrého telefónu, aby ste otvorili žalúzie! Stačí požiadať Siri a urobí to za vás!

UĽAHČITE SI ŽIVOT!

Vďaka hlasovým pokynom je ovládanie vášho zariadenia hračka!

ZBAVTE SA OBMEDZENIA!

Ovládajte svoju domácnosť pomocou zariadení Apple. Za všetkých okolností, nech ste kdekoľvek.