Somfy TaHoma a Amazon Alexa

Hovorte

so svojim domovom

AKO TO FUNGUJE?

 

Spúšťajte prednastavené scenáre systému TaHoma® pomocou hlasových povelov. Je to tak užívateľsky jednoduché a ušetríte tým kopu času! Povedzte „Alexa“ a ovládajte svoju inteligentnú domácnosť len pomocou hlasu!
Zažite intenzívne momenty prepojenia so systémom TaHoma® a hlasovým asistentom Alexa!

Povedzte prebúdzacie slovo „Alexa“ a spúšťacie slovo „turn on“. Povedzte názov scenára TaHoma®, ktorý chcete spustiť. Keď napríklad poviem “Alexa, turn on I leave”, predokenné rolety sa zasunú, svetlá sa zhasnú a termostat sa prepne do úsporného režimu.

ČASOVO ÚSPORNÉ

Pre spustenie scenárov vytvorených v systéme TaHoma® nie je potrebné zapínať smartphone a spúšťať aplikáciu! Stačí len prehovoriť na Alexa.

JEDNODUCHO OVLÁDATEĽNÉ

Vďaka hlasovému ovládaniu je riadenie smart domácnosti veľmi intuitívne. Pre spustenie prednastavených scenárov vytvorených v TaHoma® stačí len systému Alexa oznámiť prebúdzacie a spúšťacie slová

SVET NOVÝCH MOŽNOSTÍ

Vďaka kompatibilite s poprednými značkami vybavenia domácnosti vám TaHoma® umožní spravovať veľké množstvo zariadení. Môžete si vytvoriť veľa scenárov, ktoré možno následne hlasovo spúšťať pomocou systému Alexa