Zipscreen ZIP135

Zipscreen

ZIP135

Elegantná látková roleta, ktorá perfektne zatieni dom i pergolu. Vyrobíme vám ju z jednej zo 16 látok, s horným boxom v hranatom či polgulatom variante a s unikátnym systémom upevnenia hriadeľa, ktorý výrazne zjednoduší servis rolety vďaka jednoduchej montáži aj demontáži.

Ku screenovej rolete ZIP135 vám nalakujeme príslušenstvo do akejkoľvek farby RAL. Ku bežnej dvojročnej záruke naviac pridáme ďalšie dva roky záruky naviac.

Roletu ZIP135 dodávame s motormi Somfy a radi s vami preberieme ich napojenie na systém inteligentnej domácnosti.

luxus

Luxusne vyzerá

Screenová roleta ZIP135 je elegantná a skvele vyzerá na pergolách, rodinných domoch i kancelárskych budovách. Ocenia ju architekti, designéri i nároční investori.

odolna_a_ticha

Je odolná a tichá

Vďaka pevnému ukotveniu v spodných a vodiacich profiloch roleta odolá prudkému vetru aj cez 80km/h, v závislosti na jej rozmeroch. Naviac je i vo vetre neuveriteľne tichá.

zatemnuje_podla_potreby

Zatemňuje podľa potrieb

Screenovú roletu vyrábame z jednej zo 16 látok - od priesvitných až po silne zatemňujúce. Zákazník si ta ľahko vyberie, ktorá mu vyhovuje najviac.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Zipscreen ZIP135
Šírka rolety (mm)
Výška rolety (mm)
Odolnosť proti vetru
Motor
až 6000
až 6000
až trieda 6
Legenda k nákresu
1    Výška box + spodný profil veľký (mm)
2    Spodný profil veľký (mm)
3    Šírka vodiaceho profilu (mm)
 
180
55
37
Zipscreen ZIP100
Šírka rolety (mm)
až 6000
Výška rolety (mm)
až 6000
Odolnosť proti vetru
až trieda 6
Legenda k nákresu
1    Výška box + spodný profil veľký (mm)
180
2 Spodný profil veľký (mm)
55
5    Šírka vodiaceho profilu (mm)
37
VARIANTY LÁTOK
SPÔSOB MONTÁŽE

MONTÁŽ NA RÁM OKNA

Jednoduchá montáž na stenu alebo priamo na rám okna. Roletu i všetky profily ukotvíte do rámu okna alebo na stenu vedľa neho.

MONTÁŽ DO OSTENIA

Všetky profily i horný box ukotvíte do ostenia a roleta je tak mierne predsadená pred oknom, ale umiestnená v stavebnom otvore. Ak je to technicky možné, tak tento variant odporúčame.

MONTÁŽ NA PERGOLU

Pri montáži na pergolu ukotvíte vodiace profily do stĺpikov pergoly. Roletu namontujete na klasickú drevenú i modernú hliníkovú pergolu.