Vonkajšie látkové rolety

PREČO SI VYBRAŤ LÁTKOVÉ ROLETY NEVA?

Výhoda vonkajších látkových roliet NEVA

Látkové rolety NEVA v sebe spájajú vysokú úroveň tepelnej ochrany s dostatkom denného svetla v interiéri pre prirodzenú atmosféru vášho domova.

design

Designový prvok

Najlepší architekti dnes s látkovými roletami počítajú už pri návrhu budov. Poskytujú totiž široké možnosti využitia a naviac vyzerajú elegantne a luxusne.

tepelna_regulacia

Tepelná regulácia

Oproti vnútorným látkovým roletám odrazia screenové rolety NEVA slnečné lúče skôr, ako preniknú do miestnosti. Tým zamedzujú nepríjemnému prehrievaniu.

ovladanie

Komfortné ovládanie

Žiadne zápasenie so šnúrami. Látkové rolety NEVA ovládate tlačítkom alebo ovládačom napojeným na elektrický motor. Ak si chcete užiť maximálny komfort, prepojte rolety so systémom Smart Home od Somfy.

atmosfera

Príjemná atmosféra

Nech už do látkovej rolety zvolíte akúkoľvek látku, vždy si doma vytvoríte komfortné prostredie a zachováte kontakt s vonkajším prostredím.

pergoly

Hodia sa k pergolám

Látkové rolety a hlavne zipscreeny sú vhodným variantom k tieneniu pergol. Roletu jednoducho namontujete na klasickú drevenú i modernú hliníkovú pergolu.

odolnost

Sú veľmi odolné

Vďaka pevnému ukotveniu a špičkovej konštrukcii látková roleta NEVA odolá i prudkému vetru cez 80 km/h. A tiež je i v silnom vetre veľmi tichá.