Warning: array_filter() expects at most 2 parameters, 3 given in /home/us015500/www_root/wp-content/plugins/host-webfonts-local/host-webfonts-local.php on line 524

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/us015500/www_root/wp-content/plugins/host-webfonts-local/host-webfonts-local.php on line 526

História firmy

Zakladatelia firmy pán Nesvadbík a pán Vrána založili prvý podnik už v roku 1990. Vďaka expanzívnej obchodnej a výrobnej politike majiteľov bola založená v roku 2002 spoločnosť ŽALUZIE NEVA s.r.o., ktorá sídli od roku 2012 v modernom novo vybudovanom závode o výrobnej ploche 4 500 m2.

historia_1

Pôvodne sa firma orientovala iba na dodávky a montáže vnútorných horizontálnych a vertikálnych žalúzií, ktoré však v krátkej dobe doplnila o vlastnú výrobu vertikálnych žalúzií a sietí proti hmyzu.

V roku 1996 bola ponuka firmy rozšírená o výrobky z oblasti vonkajšej protislnečnej ochrany. Výroba vonkajších žalúzií sa vďaka stúpajúcemu dopytu po týchto výrobkoch postupne rozšírila a stala sa hlavným výrobným programom firmy.

Teraz chránia naše vonkajšie žalúzie a markízy radu spokojných zákazníkov nielen po celej Európe, ale aj v Izraeli, Japonsku a Austrálii.

Sídlo firmy od roku 2012

historia_2

 

historia_3