SOMFY

Diaľkové ovládanie pre každého​

Prepojte všetky motorizované zariadenia s diaľkovým ovládaním a optimalizujte ich chod pomocou jediného diaľkového ovládania.

Centralizácia

Prepojte všetky motorizované zariadenia s diaľkovým ovládaním a optimalizujte ich chod pomocou jediného diaľkového ovládania.

Preddefinované scenáre

Naprogramujte si scenáre vyhovujúce vášmu životnému štýlu a dennému rytmu. Aktivujte aj niekoľko prvkov automatizovanej domácnosti jedným kliknutím.

Moderný design a farby

Sample text. Click to select the text box. Click again or double click to start editing the text.

NINA io

Centrálne diaľkové ovládanie s dotykovou obrazovkou, vďaka ktorej je komunikácia so zariadením intuitívna, prináša nové pocity a nechá vás načúvať vašim túžbam.

SITUO 5 Variation
A/M io

Päťkanálový prenosný diaľkový ovládač pre lokálne ovládanie io pohonov, mikromodulov a ďalších zariadení.

SMOOVE 1 A/M io

Jednokanálový nástenný ovládač io-homecontrol® pre ovládanie jedného tieniaceho prvku alebo skupiny. Dotykové ovládanie. Možnosť vypnutia reakcie spárovaného pohonu na slnečnú automatiku. Ovládač a rámček sa vyberajú samostatne.

Reakcie podľa aktuálnej situácie

pohony môžete rozšíriť o rad čidiel, ktoré automaticky reagujú na zmeny počasia. Veterné čidlo vám ochráni markízu pred poškodením. V prípade detekcie silného vetra dá čidlo pokyn motoru a ten ju zatiahne. Spolupráca roliet a žalúzií so slnečným čidlom udrží v lete vo vašej domácnosti príjemný chládok a v zime teplo.

Eolis io

Veterné čidlo pre riadenie jedného alebo viacerých io pohonov. S veterným čidlom Eolis ochránite svoje žalúzie pred možným poškodením silným vetrom.

Eolis wirefree io

Batériové bezdrôtové veterné čidlo pre riadenie jedného alebo viacerých io pohonov pre vonkajšie žalúzie a ďalšie zariadenia

Sunis WireFree II io

Bezdrôtové (batériové) slnečné snímač pre riadenie jedného alebo viacerých io pohonov z hľadiska intenzity slnečného žiarenia.